Odebírat newsletter Navigace

O nás

Program Master of Business Creativity (MBC) založil v roce 2007 Karel Červený a jeho tréninkovými programy prošli manažeři, konstruktéři, designéři i podnikatelé. Vzdělání MBC prokazatelně přináší výsledky ve vytváření a porozumění budoucnosti a aplikace pro vaši firmu. Naučí pracovat se synergiemi, rozumět nově vznikajícím trendům a nalézání tržních nik.

            

PhDr. Karel Červený, MSc., MBA  je trenér inovační kreativity, profesionální speaker a kouč. Věnuje se rozvoji strategického a konceptuálního myšlení již přes 20 let a bohaté zkušenosti na celosvětové úrovni mu otevřely prostor pro otevření uceleného vzdělávacího programu. Od roku 2009 přednáší jako vysokoškolský učitel Kreativní a Inovační management na několika univerzitách a na Vysoké škole Škoda Auto vytvořil a rozvinul předmět Inovace. Publikuje a sděluje myšlenky v oblasti kreativního myšlení a řízení inovací. Více na LinkedIn.

„Vím, že si budoucnost vaší firmy můžete vytvořit sami tím, že rozvinete své kreativní strategické myšlení. To se naučíte ve vzdělávacích programech MBC“  Karel Červený

Bc. Dagmar Zweschperová, MBA působí a vzdělává se více než 20 let v oblasti marketingu a řízení lidí. Od nadnárodních výrobních koncernů, přes střední české firmy až po globální korporace. V rolích od marketingového specialisty až po vrcholového manažera nasbírala nespočet dennodenních zkušeností, na základě kterých dnes tvoří budoucí strategie a pomáhá svým kolegům rozumět marketingovému a manažerskému prostředí a požadavkům nové éry. Úspěšně vybudovala několik značek a vždy se ve firmách věnovala prostředí změn a přinášení nového.

Více na LinkedIn


Chci se dozvědět více

Zanechte nám Váš kontakt a my se s Vámi spojíme.