Odebírat newsletter Navigace

Jednotlivá Master Sessions jsou dílčí kurzy komplexního vzdělávacího programu Master of Business Creativity. Je možné je absolvovat jednotlivě podle vlastní potřeby nebo jako celek.

I. Master Session
Řízení budoucnosti

Obrovskou konkurenční výhodou je „znát“ budoucnost alespoň pět let dopředu. Budoucnost firmy můžete z části vytvořit sami a z části poznat předem, jaká bude z vnějšku. Potřebujete myslet strategicky a zároveň tvořivě a v synergiích. Pak budete lépe vědět, kam následně zacílit nápady, investice a energii.

  • Poznejte budoucnost alespoň pět let dopředu a nasměřujte sebe a vaší firmu.
  • Budoucnost firmy můžete z části vytvořit sami a z části poznat předem, co ji ovlivní. Potřebujete vidět dál než ostatní a za roh, vidět víc a domýšlet více. Nespoléhat se na plytké prognózy novinářů a většiny bank. potřebujete mít rozhled vizionáře a smysl pro kombinatoriku synergií analytika CIA. Pak budete lépe vědět, kam následně zacílit nápady, investice a energii.
  • Jedinečné obsazení kurzu s profesory: Václav Smil, Arthur Gogatz, Milan Zelený a další celebrity světové úrovně v oblasti rozvoje strategického myšlení.
Detail kurzu Objednat kurz

II. Master Session
Úspěšný inovátor

Nemůžete se dlouho hnout z místa v inovacích? Zasekli se vaši konstruktéři a vývojáři na nějakém technickém problému? Chybí vám invence a neotřelé nápady? Máte obavy, že by vývoj inovace stál příliš mnoho peněz? Je u vás inovace otázkou přežití? Nevíte jak začít? Pokud jste už několikrát začali a výsledky jsou nevalné, pojďte se dozvědět jak na to.

  • V podstatě máte několik možností, jak rychle získat „sexy“ inovaci, kterou uděláte díru do světa. Každý postup má své výhody a nevýhody...
Detail kurzu Objednat kurz

III. Master Session
Konceptuální tvořivost

Víte proč je Elon Musk úspěšný? Je konceptualista. Chcete se mu podobat? Konceptuální myšlení hledá nové principy, obchodní modely, absolutně nové výrobky a služby.

  • Chybí vám koncept nového výrobku nebo služby? Nebo je potřebujete jen vylepšovat? Připravili jsme dva tréninkové programy. V prvním kurzu "Konceptuální tvořivost"  se nejdříve naučíte tvorbě vlastního konceptu a v druhém kurzu "Inovační kreativita" vytrénujete jak všechno inovovat až do úplného vyčerpání konceptu.
Detail kurzu Objednat kurz

IV. Master Session
Inovační kreativita

Dobrý inovátor vidí v konceptu všechny možné inovace, stejně tak jako Michelangelo viděl v kameni hotovou sochu.

  • V prvním kurzu "Konceptuální tvořivost"  jste se naučili tvorbě vlastního konceptu a v tomto kurzu "Inovační kreativita" vytrénujete jak všechno inovovat až do úplného vyčerpání konceptu.
Detail kurzu Objednat kurz

V. Master Session
Nalézání nápadů

Měnou úspěchu jsou správné nápady a jsou klíčem pro budoucnost firmy. Naučte se kreativní  metody pomáhající nalézt správné nápady na inovace: na nové obchodní modely, na změnu organizačního uspořádání firmy nebo nového produktu či služby.

  • Nové metody a techniky vám ve firmě pomohou činit rychlá a kvalitní rozhodnutí. Zmizí slepé uličky a zůstanou jen kvalitní návrhy a řešení. Naše metody a techniky můžete již druhý den aplikovat v práci ve svém týmu a přinesete do firmy novou kvalitu.
Detail kurzu

VI. Master Session
Realizování nápadů

10 z 11 start-upů či inovací neuspělo kvůli špatnému načasování nebo zbytečným chybám v projektu.

  • Máte ve firmě nápad a nevíte jak jej realizovat? Přineste jej k nám do kurzu, rozpracujeme jej a případně dokončíme s vámi. Nemáte nápad, ale jen potřebu inovace a nevíte si rady?
Detail kurzu

VII. Master Session
Manažer nové éry

Víte, jak nevyhořet? Chcete s minimem úsilí dosahovat maximálního výkonu, efektivně pracovat, smysluplně žít a tak? Nastavte si pro sebe správnou filozofii a konkrétní plán.

Detail kurzu Objednat kurz

VIII. Master Session
Marketing 4.0

V moderním světě byznysu je zbytečné být kreativní a originální, pokud to neumíte prodat. Nemůžete čekat od šéfů, že rozpoznají dobrý nápad, pokud jim není prezentovaný výborným obchodníkem.

  • Marketing prochází nejturbulentnějším vývojem. Na všech úrovních: strategické, taktické a operační. Obsahuje mnoho nových pojmů a činností: od podpory prodeje, letákových akcí, promo materiálů, incentive programů, eventů až po vzestup digitální éry a spolupráce s youtubery. Je možné být v marketingu stále kreativní? Je možné obstát, když se dá všechno změřit a vypočítat?
Detail kurzu