Odebírat newsletter Navigace

Jednotlivá Master Sessions jsou dílčí kurzy komplexního vzdělávacího programu Master of Business Creativity.

I. Master Session
Strategie budoucnosti

Milan Zelený, Vladimír Pikora, Andor Šándor, Zdeněk Souček, Tomáš Halík a další špičky ve svých oborech vás provedou pravděpodobnými scénáři vývoje a naučíte se vytvářet vlastní predikce budoucnosti.

  • Poznejte budoucnost alespoň pět let dopředu a nasměřujte sebe a vaší firmu.
  • Budoucnost firmy můžete z části vytvořit sami a z části poznat předem, co ji ovlivní. Potřebujete vidět dál než ostatní a za roh, vidět víc a domýšlet více. Nespoléhat se na plytké prognózy novinářů a většiny bank. Potřebujete mít rozhled vizionáře a smysl pro kombinatoriku synergií analytika CIA. Pak budete lépe vědět, kam následně zacílit nápady, investice a energii.
  • Jedinečné obsazení kurzu s odborníky: Arthur Gogatz, Milan Zelený, Vladimír Pikora, Andor Śándor, Miroslav Bárta, Václav Cílek, Tomáš Halík a další celebrity světové úrovně.
Detail kurzu Objednat kurz

II. Master Session
Design thinking

Metoda pro vytváření inovací, které řeší problémy zákazníků a vytváří pro ně požadovaná řešení. Je užitečná zejména při řešení komplexních problémů, na které se dívá očima zákazníka. Spočívá v hands-on přístupu a brainstormingu, v prototypování a testování.

  • Nové metody a techniky vám ve firmě pomohou činit rychlá a kvalitní rozhodnutí. Zmizí slepé uličky a zůstanou jen kvalitní návrhy a řešení. Techniku Design Thinking můžete již druhý den aplikovat v práci ve svém týmu a přinesete do firmy novou kvalitu.
Detail kurzu Objednat kurz

III. Master Session
Syndrom vyhoření

Psycholog Pavel Humpolíček Vám pomůže nastavit osobní plán a změnit běžné postoje.

Detail kurzu Objednat kurz

IV. Master Session
Jak udělat díru do světa

Nemůžete se dlouho hnout z místa? Chybí vám invence a neotřelé nápady? Nevíte jak začít? Pokud jste už několikrát začali a výsledky jsou nevalné, pojďte se dozvědět jak na to.

  • V podstatě máte několik možností, jak rychle získat „sexy“ inovaci, kterou uděláte díru do světa. Každý postup má své výhody a nevýhody...
Detail kurzu Objednat kurz

V. Master Session
Konceptuální tvořivost

Víte, proč je Elon Musk úspěšný a chcete být jako on? Je konceptualista. Konceptuální myšlení hledá nové principy, obchodní modely, absolutně nové výrobky a služby.

  • Chybí vám koncept nového výrobku nebo služby? Nebo je potřebujete jen vylepšovat? Připravili jsme dva tréninkové programy. V prvním kurzu "Konceptuální tvořivost"  se nejdříve naučíte tvorbě vlastního konceptu a v druhém kurzu "Inovační kreativita" vytrénujete jak všechno inovovat až do úplného vyčerpání konceptu.
Detail kurzu Objednat kurz

VI. Master Session
Inovační tvořivost

Dobrý inovátor vidí v konceptu všechny možné inovace, stejně tak jako Michelangelo viděl v kameni hotovou sochu.

  • V prvním kurzu "Konceptuální tvořivost"  jste se naučili tvorbě vlastního konceptu a v tomto kurzu "Inovační kreativita" vytrénujete jak všechno inovovat až do úplného vyčerpání konceptu.
Detail kurzu Objednat kurz

VII. Master Session
Realizování nápadů

10 z 11 start-upů či inovací neuspělo kvůli špatnému načasování nebo zbytečným chybám v projektu.

  • Máte ve firmě nápad a nevíte jak jej realizovat? Přineste jej k nám do kurzu, rozpracujeme jej a případně dokončíme s vámi. Nemáte nápad, ale jen potřebu inovace a nevíte si rady?
Detail kurzu

VIII. Master Session
Marketing 4.0

V moderním světě byznysu je zbytečné být kreativní a originální, pokud to neumíte prodat. Nemůžete čekat od šéfů, že rozpoznají dobrý nápad, pokud jim není prezentovaný výborným obchodníkem.

  • Marketing prochází nejturbulentnějším vývojem. Na všech úrovních: strategické, taktické a operační. Obsahuje mnoho nových pojmů a činností: od podpory prodeje, letákových akcí, promo materiálů, incentive programů, eventů až po vzestup digitální éry a spolupráce s youtubery. Je možné být v marketingu stále kreativní? Je možné obstát, když se dá všechno změřit a vypočítat?
Detail kurzu