Odebírat newsletter Navigace

Jednotlivá Master Sessions jsou dílčí kurzy komplexního vzdělávacího programu Master of Business Creativity.

I. Master Session
Personal Success Coaching

Lekce osobního rozvoje vám umožní  seberozvíjení se, růst v pracovní i osobní rovině, eliminování zdrojů úzkosti a napětí, zvládnutí časového řízení/plánování, umění rozhodování se, ohleduplnosti  a předcházení problémů spojených s vyhořením.

 • Věřím, že osobní růst a rozvoj dávají lidem život.
 • Věřím, že jediný způsob, jak žít nejlepší život, je pracovat na sobě.
 • Věřím, že osobní růst a rozvojová práce jsou jedinou cestou ke štěstí a naplnění.
Detail kurzu Objednat kurz

II. Master Session
Řízení budoucnosti

Obrovskou konkurenční výhodou je „znát“ budoucnost alespoň pět let dopředu. Budoucnost firmy můžete z části vytvořit sami a z části poznat předem, jaká bude z vnějšku. Potřebujete myslet strategicky a zároveň tvořivě a v synergiích. Pak budete lépe vědět, kam následně zacílit nápady, investice a energii.

 • parametry...
Detail kurzu Objednat kurz

III. Master Session
Konceptuální tvořivost

Víte, proč je Elon Musk úspěšný a chcete být jako on? Je konceptualista. Konceptuální myšlení hledá nové principy, obchodní modely, absolutně nové výrobky a služby.

 • Chybí vám koncept nového výrobku nebo služby? Nebo je potřebujete jen vylepšovat? Připravili jsme dva tréninkové programy. V prvním kurzu "Konceptuální tvořivost"  se nejdříve naučíte tvorbě vlastního konceptu a v druhém kurzu "Inovační kreativita" vytrénujete jak všechno inovovat až do úplného vyčerpání konceptu.
Detail kurzu Objednat kurz

IV. Master Session
Syndrom vyhoření

Trénink jak zpracovávat každodenní situace se zákazníky či nadřízenými a jak reagovat na stresové situace.

Detail kurzu Objednat kurz

V. Master Session
Pravidlo 20/80

Říká se mu pravidlo malých příčin a velkých následků. Všichni o něm slyšeli, ale jak jej správně aplikovat na svůj život?

 • Jedná se o nejvíce efektivní způsob myšlení a jednání vůbec. Zvyšuje efektivitu práce a radost ze života o stovky procent.
Detail kurzu Objednat kurz

VI. Master Session
Inovační tvořivost

Dobrý inovátor vidí v konceptu všechny možné inovace, stejně tak jako Michelangelo viděl v kameni hotovou sochu.

 • V prvním kurzu "Konceptuální tvořivost"  jste se naučili tvorbě vlastního konceptu a v tomto kurzu "Inovační kreativita" vytrénujete jak všechno inovovat až do úplného vyčerpání konceptu.
Detail kurzu Objednat kurz

VII. Master Session
Umělá inteligence, dopad na profese a příprava firem

Co všechno můžeme čekat od umělé inteligence, totální digitalizace a robotizace? Jak plánovat procesy ve firmě a jaké kroky udělat každé dva roky?

 • Víte jaké pozice zaniknou a jaké naopak vzniknou? jaký to bude mít dopad na firmy a jaký je časový horizont?
Detail kurzu Objednat kurz

VIII. Master Session
Strategie budoucnosti

Milan Zelený, Vladimír Pikora, Andor Šándor, Zdeněk Souček, Tomáš Halík a další špičky ve svých oborech vás provedou pravděpodobnými scénáři vývoje a naučíte se vytvářet vlastní predikce budoucnosti.

 • Poznejte budoucnost alespoň pět let dopředu a nasměřujte sebe a vaší firmu.
 • Budoucnost firmy můžete z části vytvořit sami a z části poznat předem, co ji ovlivní. Potřebujete vidět dál než ostatní a za roh, vidět víc a domýšlet více. Nespoléhat se na plytké prognózy novinářů a většiny bank. Potřebujete mít rozhled vizionáře a smysl pro kombinatoriku synergií analytika CIA. Pak budete lépe vědět, kam následně zacílit nápady, investice a energii.
 • Jedinečné obsazení kurzu s odborníky: Arthur Gogatz, Milan Zelený, Vladimír Pikora, Andor Śándor, Miroslav Bárta, Václav Cílek, Tomáš Halík a další celebrity světové úrovně.
Detail kurzu Objednat kurz

IX. Master Session
Design thinking

Přijďte si vyzkoušet metodu na řešení inovačních a konceptuálních problémů, která je moderní a stále se o ní nadšeně píše a hovoří. Avšak při desítkách tréninků na projektech klientů jsme zjistili, že i tato metoda může být na mnohé typy problémů zdlouhavá. S námi se naučíte jednoduché a praktické kroky, jak techniku Design Thinking používat. Je užitečná zejména při řešení komplexních problémů, na které se dívá očima zákazníka. Spočívá v hands-on přístupu a brainstormingu, v prototypování a testování.

 • Máte-li potřebu vyřešit nějaký firemní problém, dotáhnout rozdělanou kampaň či řešení pro zákazníka - přineste to s sebou na náš kurz. Nové metody a techniky vám ve firmě pomohou činit rychlá a kvalitní rozhodnutí. Techniku Design Thinking můžete již druhý den aplikovat v práci ve svém týmu a přinesete do firmy novou kvalitu.
Detail kurzu Objednat kurz