Odebírat newsletter Navigace

IV. Master session - detail
Syndrom vyhoření

Úvod

Trénink jak zpracovávat každodenní situace se zákazníky či nadřízenými a jak reagovat na stresové situace.

Obsah

Cyklus programů pro manažery –  „Syndrom vyhoření a jak se mu vyhnout“

„Ještě dokončím tenhle projekt a tamten úkol a hned potom změním svůj styl života. Začnu chodit do fitka, zdravě jíst a budu se víc věnovat dětem…“

Kolik let si to říkáte? Tušíte, že byste mohli být na cestě k vyhoření? Plíživě a nenápadně? Chcete to zastavit, než bude pozdě? Syndrom vyhoření postihuje v Německu 25% manažerů a může stát i rok nemocenské a někdy až trvalou invaliditu. Jak nevyhořet je jedním z klíčových témat všech manažerů dnešní doby.

I v krátkém čase můžete změnit celý svůj život, získat lepší kvalitu, cítit se dobře, svobodně a šťastně. Nabízíme Vám velmi užitečný kurz – trénink ochrany psychiky před vyhořením a získání jednoduchých návyků pro zvládání práce a užívání si osobního a rodinného života.

Za tři dny tréninku pod vedením profesionálního psychologa získáte nové vzorce myšlení a chování, které nahradí ty, jež vás mohou vést k absolutnímu vyčerpání a ztrátě motivace.

Co se naučím?

Klíčová témata, se kterými se naučíte pracovat:

  • Naučíte se užitečné techniky, které budete moci aplikovat i na své týmy.
  • Jak reagovat na požadavky vašich zákazníků, nadřízených či podřízených.
  • Jak se zbavit vnitřních obav.
  • Ochrana před tzv. vyhořením.

Program

1. den – vstup do problematiky úzkostí, stresu, nejistoty, strachu a začarovaného kruhu, z nějž není úniku. Různá stádia burn out – vyhoření. Pojmenování plíživých příčin, jednoduchá diagnostika stávajícího stavu účastníků a popsání možných perspektiv, co se stane, když nic neudělám a co mohu čekat, když začnu provádět změny krok za krokem. V druhé části dne trénink jednoduchých postupů, které pomohou měnit vzorce chování a nalézt pevnou půdu pod nohama. Probrání osobního nastavení Work Life Balance.

2. den – trénink metod a technik, které detailněji podpoří a upevní rozhodnutí změnit svůj přístup k sobě samému, ke své práci a k rodině. Osobní detailnější nastavení nových vzorců myšlení a chování, osobní doporučení pro každého. Praktické příklady a situace, na kterých si nové postoje budete moci natrénovat.

3. den – Pokračování k zopakování nejdůležitějších principů a prohloubení účinku předchozích tréninků a další upevnění započatých vzorců myšlení a chování.

Kdy a kde

TERMÍN CENA v KČ bez dph 21%
Dvoudenní tréninkový program.

13. – 14. června 2019

17 000,- (nezahrnuje DPH)
IMPACT HUB, Drtinova 557/10, Praha 5

Trasa

Od  9.00 do 17.00 hod.

Cena zahrnuje drobné občerstvení během dne.

Garant programu

PhDr. Karel Červený, MSc. MBA

Zkušený kouč a zakladatel vzdělávací agentury Talent Innovation s.r.o. Je expertem na rozvoj inovační a obecné kreativity. V programech MBA na Cambridge Business School a European School of Business & Management SE a VŠE v Praze vyučuje strategické myšlení a inovační management. V současné době rozvinul předmět Inovační management pro Vysokou školu Škoda Auto. Je lektorem inovační kreativity, imaginace a manažerské psychologie. Pracoval řadu let jako personální ředitel a má praktické zkušenosti s pomáháním manažerů při jejich dlouhodobé výkonnosti.


Chci se registrovat

Zde nám prosím vyplňte Vaše údaje a my se s Vámi spojíme a dořešíme vše potřebné.