Odebírat newsletter Navigace

VI. Master session - detail
Realizování nápadů

Úvod

10 z 11 start-upů či inovací neuspělo kvůli špatnému načasování nebo zbytečným chybám v projektu.

Obsah

10 z 11 start-upů či inovací neuspělo kvůli špatnému načasování nebo zbytečným chybám v projektu. Dnešní doba je o nápadech a vhodném načasování, kdy s nimi vyjít. Nápad, který máte má ve stejný okamžik dalších několik lidí na světě, takže musíte být rychlejší.

Máte ve firmě nápad a nevíte jak jej realizovat? Přineste jej k nám do kurzu, rozpracujeme jej a případně dokončíme s vámi. Nemáte nápad, ale jen potřebu inovace a nevíte si rady?

My vám pomůžeme.

Co získám

Naučíte se mnohým finesám a způsobům práce význačných vynálezců a inovátorů. Uvědomíte si pozadí vzniku vynálezů a objevů a  systém práce v nejvíce inovativních firmách na světě. Tento kurz vás naučí využívat zkratky tam, kde není třeba prošlapat celou cestu.

Naučíme vás navrhování projektů realizace inovací, jejich přípravné fáze, Work breakdown structure, naplánování etap a milníků, řízení rozpočtu, hledání synergií apod. Budeme vám pomáhat po celou dobu trvání projektu.

Garanti programu

Prof. Arthur Gogatz

Prestižní lektor kurzu kreativity. Jeho doménou je rozvoj obecné a inovační kreativity, konceptuálního myšlení, inovačního myšlení. Vyučuje inovační management na univerzitách v USA, ve Francii, v Německu, ve Vietnamu, Thajsku, Číně a Myanmaru. Art Gogatz se narodil v New Yorku a pracoval tam léta jako umělecký a reklamní fotograf, byl také kreativním ředitelem, uměleckým ředitelem i výkonným ředitelem i viceprezidentem v několika organizacích.  Jeho vzdělání je zaměřeno na umění a byznys. Za 25 let pomohl výrazně rozvinout kreativitu asi sedmi tisícům lidí. Každý týden létá mezi kontinenty. Zatím navštívil 120 zemí, kde aktivně rozvíjí své studenty. Bydlí v USA, v Bogotě i Thajsku. Author: Business Creativity, Breaking the Invisible Barriers

PhDr. Karel Červený, MSc. MBA

Zakladatel a ředitel vzdělávací agentury Talent Innovation s.r.o. Je expertem na rozvoj inovační kreativity a obecné kreativity. V programech MBA na Cambridge Business School a European School of Business & Management SE vyučuje strategické myšlení a inovační management. Předmětu Inovační management se věnuje také na VŠE v Praze a dále přednáší Podnikový management na Psychologickém ústavu FF MU v Brně. V současné době rozvinul předmět Inovační management pro Vysokou školu Škoda Auto. Je lektorem inovační kreativity, imaginace, manažerské psychologie. Pracoval řadu let jako personální ředitel a rozumí dobře procesům, které pomáhá ve firmách nastavovat.

Prof. Kurt Gebauer

Profesor sochařství na UMPRUM, sochař. Je prestižním lektorem kurzu kreativity MBC.  Naši kurzisté mají možnost obdivovat díla pana profesora přímo u něj doma a v atelieru. Pan profesor Gebauer studoval na Střední škole uměleckých řemesel v Brně, Střední průmyslové škole kamenické a sochařské v Hořicích a poté na Akademii výtvarných umění v Praze u profesorů Vincence Makovského a Karla Lidického. V roce 1965 absolvoval stáž u profesora Otto Herberta Hajka ve Stuttgartu. V roce 1972 pak u profesora Césara Baldacciniho. Jako sochař ve svobodném povolání pracuje od roku 1969. V roce 1990 byl jmenován docentem na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, v roce 1992 byl jmenován profesorem Ateliéru veškerého sochařství. Dnes je emeritním profesorem UMPRUM.

Komu je kurz určen

top manažeři, majitelé firem, podnikatelé

Kdy a Kde

TERMÍN A MÍSTOCENA v kč
5 denní kurz48 000,-
20.-24. listopadu 2017 VYPRODÁNO
Termíny na rok 2018/19 se připravují
IMPACT HUB, Drtinova 557/10, Praha 5

Trasa

Od  9.00 do 17.00 hod.

Cena zahrnuje občerstvení během dne včetně oběda