Odebírat newsletter Navigace

I. Master session - detail
Personal Success Coaching

Úvod

Lekce osobního rozvoje vám umožní  seberozvíjení se, růst v pracovní i osobní rovině, eliminování zdrojů úzkosti a napětí, zvládnutí časového řízení/plánování, umění rozhodování se, ohleduplnosti  a předcházení problémů spojených s vyhořením.

Obsah

Personal Success Coaching je individuální přístup, který vám pomůže znovu vzbudit vášeň, dá vám odhodlání splnit vaše cíle a podpoří vás ve významném vývoji vašeho osobního i profesionálního života. Jako váš trenér vám  poskytnu nástroje, které potřebujete k vytvoření profesionálního i soukromého života, který chcete žít a pomůžu vám najít cestu, abyste překročili očekávání od sebe sama.

Co získám

Pokud jste zvědaví, zda je trénink úspěšnosti pro vás vhodný, zvažte zda-li se ztotožňujete s tímto::

  • Potřebuji pomoci s nastavením cílů, ke kterým se chci zavázat
  • Potřebuji pomoci, abych zůstal/a zodpovědný/á
  • Chci být více sebejistý/á a uznáván/a za své zkušenosti
  • Chci profitovat z hodnoty, kterou přináším ostatním
  • Jsem otevřený/á posouvat svoji komfortní zónu
  • Mám motivaci ke změně
  • Jsem připraven/a na „Bossin´up

Zní to jako plán? Domluvte si první konzultaci zdarma.

Trenéři

Dagmar Zweschperová, MBA

Více než 20 let působí a vzdělává se v oblasti marketingu, managementu a motivaci lidí. Působila v nadnárodních výrobních koncernech, středních českých firmách až po globální korporace. V rolích od marketingového specialisty až po vrcholového manažera nasbírala nespočet dennodenních zkušeností, na základě kterých dnes předává zkušenosti, tvoří budoucí strategie a pomáhá rozumět manažerskému prostředí a požadavkům nové éry. Úspěšně vybudovala několik značek a vždy se ve firmách věnovala prostředí a implementaci změn. 

PhDr. Karel Červený, MSc. MBA

Zakladatel a ředitel vzdělávací agentury Talent Innovation s.r.o. Je expertem na rozvoj inovační kreativity a obecné kreativity. V programech MBA na Cambridge Business School a European School of Business & Management SE vyučuje strategické myšlení a inovační management. Předmětu Inovační management se věnuje také na VŠE v Praze. V současné době rozvinul předmět Inovační management pro Vysokou školu Škoda Auto. Je lektorem inovační kreativity, imaginace, manažerské psychologie. Pracoval řadu let jako personální ředitel a rozumí dobře procesům, které pomáhá ve firmách nastavovat.

Komu je kurz určen

Všichni, kteří chtějí vylepšit kvalitu svého života.

Kdy a Kde

TERMÍN A MÍSTO CENA  BEZ DPH 21%
Individuální domluva, dle možností osobně nebo Skype.

Dagmar Zweschperová

Karel Červený

 

3 000 Kč/hodina

5 000 Kč/hodina


Mám zájem

Domluvte si první konzultaci zdarma a uvidíte, co pro Vás můžeme udělat.