Odebírat newsletter Navigace

VIII. Master session - detail
Marketing Today

Úvod

V moderním světě byznysu je zbytečné být kreativní a originální, pokud to neumíte prodat. Nemůžete čekat od šéfů, že rozpoznají dobrý nápad, pokud jim není prezentovaný výborným obchodníkem.

Obsah

Marketing prochází nejturbulentnějším vývojem. Na všech úrovních: strategické, taktické a operační. Obsahuje mnoho nových pojmů a činností: od podpory prodeje, letákových akcí, promo materiálů, incentive programů, eventů až po vzestup digitální éry a spolupráce s youtubery. Je možné být v marketingu stále kreativní? Je možné obstát, když se dá všechno změřit a vypočítat?

Co získám

Pomůžeme vám rozumět vaší roli ve firmě a byznysu. Odpovíme vám na otázky:

Kdo je marketing manažer? Jaká je jeho role? Má být kreativní?

Co znamená digital marketing a kam vlastně patří?

  • Konceptuální marketing
  • Přímý marketing – sociální sítě
  • Kreativní komunikační postupy,
  • Role PR

Porozumíte hlavním úskalím dnešního marketingu a roli marketéra ve firmě.

Dostanete návod jak se dostat z reaktivního módu do proaktivního a stát se součástí strategie.

Garanti programu

Dagmar Zweschperová

Více než 20 let působí a vzdělává se v oblasti marketingu. Od nadnárodních výrobních koncernů, přes střední české firmy až po globální korporace. V rolích od marketingového specialisty až po vrcholového manažera nasbírala nespočet dennodenních zkušeností, na základě kterých dnes tvoří budoucí strategie a pomáhá svým kolegům rozumět marketingovému a manažerskému prostředí a požadavkům nové éry. Úspěšně vybudovala několik značek a vždy se ve firmách věnovala prostředí změn a přinášení nového.

PhDr. Karel Červený, MSc. MBA

Zakladatel a ředitel vzdělávací agentury Talent Innovation s.r.o. Je expertem na rozvoj inovační kreativity a obecné kreativity. V programech MBA na Cambridge Business School a European School of Business & Management SE vyučuje strategické myšlení a inovační management. Předmětu Inovační management se věnuje také na VŠE v Praze a dále přednáší Podnikový management na Psychologickém ústavu FF MU v Brně. V současné době rozvinul předmět Inovační management pro Vysokou školu Škoda Auto. Je lektorem inovační kreativity, imaginace, manažerské psychologie. Pracoval řadu let jako personální ředitel a rozumí dobře procesům, které pomáhá ve firmách nastavovat.

Prof. Kurt Gebauer

Profesor sochařství na UMPRUM, sochař. Je prestižním lektorem kurzu kreativity MBC.  Naši kurzisté mají možnost obdivovat díla pana profesora přímo u něj doma a v atelieru. Pan profesor Gebauer studoval na Střední škole uměleckých řemesel v Brně, Střední průmyslové škole kamenické a sochařské v Hořicích a poté na Akademii výtvarných umění v Praze u profesorů Vincence Makovského a Karla Lidického. V roce 1965 absolvoval stáž u profesora Otto Herberta Hajka ve Stuttgartu. V roce 1972 pak u profesora Césara Baldacciniho. Jako sochař ve svobodném povolání pracuje od roku 1969. V roce 1990 byl jmenován docentem na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, v roce 1992 byl jmenován profesorem Ateliéru veškerého sochařství. Dnes je emeritním profesorem UMPRUM.

Komu je kurz určen

Marketing manažeři, specialista marketingu a marketingových komunikací

Kdy a Kde

TERMÍN A MÍSTOCENA v kč BEZ DPH 21%
3 denní kurz35 000,-
7.-9. listopadu 2018
IMPACT HUB, Drtinova 557/10, Praha 5

Trasa

Od  9.00 do 17.00 hod.

Cena zahrnuje občerstvení během dne včetně oběda