Odebírat newsletter Navigace

IX. Master session - detail
Design thinking

Úvod

Přijďte si vyzkoušet metodu na řešení inovačních a konceptuálních problémů, která je moderní a stále se o ní nadšeně píše a hovoří. Avšak při desítkách tréninků na projektech klientů jsme zjistili, že i tato metoda může být na mnohé typy problémů zdlouhavá. S námi se naučíte jednoduché a praktické kroky, jak techniku Design Thinking používat.
Je užitečná zejména při řešení komplexních problémů, na které se dívá očima zákazníka. Spočívá v hands-on přístupu a brainstormingu, v prototypování a testování.

Obsah

Pod vedením zkušeného kouče PhDr. Karla Červeného, Msc. MBA se naučíte kreativní metodu Design Thinking pomáhající nalézt správné nápady ať už jde o launch nového produktu, nový obchodní model nebo jen projekt. Nové metody a techniky vám ve firmě pomohou činit rychlá a kvalitní rozhodnutí.

Design Thinking můžete již druhý den aplikovat v práci ve svém týmu a přinesete do firmy novou kvalitu.

Co získám

Osvojení  vynikající a efektivní metody na bázi Design Thinking, které Vám přinesou řešení.

  • Získáte informace o základních principech metody Design Thinking.
  • Budete umět aplikovat jednotlivé kroky Design Thinking do projektové práce.
  • Dozvíte se, jak správně a efektivně vést inovační workshopy a menší projekty.
  • Dokážete se lépe vcítit do zákazníka, a pochopit tak jeho potřeby.
  • Naučíte se vytvářet prototypy výrobků či služeb a testovat je.

Komu je kurz určen

manažeři, majitelé firem, marketéři, podnikatelé, kreativci, projektoví manažeři, reklamní agentury

Kdy a Kde

TERMÍN A MÍSTO CENA v kč bez DPH
Jednodenní kurz 5 000,-
17. dubna 2019
IMPACT HUB, Drtinova 557/10, Praha 5

Trasa

Od  9.00 do 17.00 hod.

Cena zahrnuje drobné občerstvení během dne.

Lektoři

PhDr. Karel Červený, MSc. MBA

Zkušený kouč a zakladatel vzdělávací agentury Talent Innovation s.r.o. Je expertem na rozvoj inovační a obecné kreativity a přípravy manažerů pro budoucnost. V programech MBA na Cambridge Business School a European School of Business & Management SE a VŠE v Praze vyučuje strategické myšlení a inovační management. V současné době rozvinul předmět Inovační management pro Vysokou školu Škoda Auto. Je lektorem inovační kreativity, imaginace a manažerské psychologie.Trénuje užitečné techniky, které pomáhají lidem ve firmách najít řešení. Pracoval řadu let jako personální ředitel a má praktické zkušenosti s pomáháním manažerů při jejich dlouhodobé výkonnosti.

Dagmar Zweschperová, MBA

Působí a vzdělává se více než 20 let v oblasti marketingu a řízení lidí. Od nadnárodních výrobních koncernů, přes střední české firmy až po globální korporace.
V rolích od marketingového specialisty až po vrcholového manažera nasbírala nespočet dennodenních zkušeností, na základě kterých dnes tvoří budoucí strategie a pomáhá svým kolegům rozumět marketingovému a manažerskému prostředí a požadavkům nové éry. Úspěšně vybudovala několik značek a vždy se ve firmách věnovala prostředí změn a přinášení nového.


Registrovat se

Vyplňte nám prosím své údaje a my už se s Vámi spojíme a dořešíme vše potřebné.